close
تبلیغات در اینترنت
گوناگون
loading...

ویدا نیوز

گوناگون

گران‌ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!

مدیر بازدید : 104 یکشنبه 28 تير 1394 نظرات ()
قیمت قبر در امام‌زاده صالح تجریش به ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.
به گزارش صدای ایران به نقل از مجله مهر، قیمت نجومی قبر در تهران از خبرهایی است که هر چند وقت یک بار به آن پرداخته می‌شود و سپس به فراموشی سپرده می‌شود. دغدغه‌ای که به شورای شهر تهران کشیده شده و اعضای آن در پی حل این معضل هستند. «مجتبی شاکری» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، هفته گذشته در هفتادوپنجمین جلسه چهارمین دوره این شورا گفته است: « قیمت یک قبر در امامزاده صالح هم‌اکنون ۷۰۰ میلیون تومان است. چه کسی توانایی چنین خریدی را دارد؟ بنابراین باید در این زمینه به صورت جدی رسیدگی شود.» مسئله‌ای که نه تنها امامزاده صالح که دیگر گورستان‌های تهران هم با آن مواجه هستند.
بهشت زهرا
با اینکه بهشت‌زهرا به افراد بی‌بضاعت قبر رایگان اختصاص داده است، اما قانون بالاشهری و پایین شهری اینجا هم حاکم است. چرا که در این گورستان نیز طیفی از قیمت‌های رایگان تا ۲۰ میلیون تومانی وجود دارد. هزینه واگذاری هرقبر در قطعات ۲۰۰ تا ۲۵۸ (فاز دوم آرامستان) بهشت زهرا(س) تا سقف هفتاد درصد ظرفیت به قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، از سقف هفتاد تا هشتاد درصد ۴ میلیون تومان، تا نود درصدظرفیت ۶ میلیون تومان و در ظرفیت نود تا صددرصد ۸ میلیون تومان تعیین می‌شود. هزینه واگذاری هر قبر در کلیه قطعات فاز اول این آرامستان قطعات یک تا ۱۱۲ به جزء قطعات ۳۲، ۳۵، ۸۴، ۸۶ تا ۱۰۰ به قیمت ۲۰ میلیون تومان و قطعات ۳۲، ۳۵، ۸۴، ۸۶ تا ۱۰۰ به قیمت ۱۷ میلیون تومان فروخته می‌شود.
شاه عبدالعظیم
قیمت قبر در امامزاده‌ها از بهشت‌زهرا هم عجیب‌تر است. معمولا دفن اموات در این امامزاده‌ها که اغلب داخل شهر قرار دارند، ممنوع است. به همین خاطر در این اماکن هم شاهد قیمت‌های نجومی هستیم. قیمت هر قبر در قسمت صحن شاه عبدالعظیم، ۶۰۰ میلیون تومان است؛ اما قیمت‌ها بالاتر هم می رود و تا یک میلیارد تومان هم می رسد. قیمت دیگر مکان‌های حرم هم از ۲۵ میلیون تومان شروع می شود و به ۵۰ میلیون تومان می رسد.
امام‌زاده ۵ تن لویزان
امام‌زاده پنج تن که مرقد پنج برادر است در لویزان قرار دارد. این امام‌زادگان همگی پسران شیث‌، فرزند کاظم‌، فرزند علی‌بن‌الحسین زین‌العابدین‌(ع‌) هستند. بنای امام‌زاده تاریخی ۱۳۰ ساله دارد و دارای بقعه‌ای چهارگوش با پوشش گنبدی است‌. امام‌زاده درسال ۱۳۷۶، بازسازی شد و مساحت آن به ۴۶۰ مترمربع افزایش یافت و تزئینات داخلی نیز به صورت آینه کاری درآمد. گورستان عمومی لویزان نیز در کنار امامزاده پنج تن واقع شده و مساحت آن به ۳ هکتار می‌رسد. در این گورستان هم قیمت قبر متغیر است و از ۴۰ میلیون شروع می‌شود و به ۸۰ میلیون و حتی بالاتر می‌رسد.
امام‌زاده صالح فرحزاد
بقعه حضرت امامزاده صالح (ع) ازنوادگان حضرت امام زین‌العابدین (ع) با داشتن سابقه‌ای طولانی یکی از اماکن مقدس قدیمی و شناخته شده و در منطقه فرحزاد است. قیمت قبر در این امامزاده که به پیکر شش شهید گمنام هم متبرک شده، از ۱۰۰ میلیون به بالا تعیین شده است.
امام‌زاده اسماعیل چیذر
امام‌زاده اسماعیل چیذر از پسران امام هفتم شیعیان، امام موسی کاظم (ع) است که آرامگاه او در جنوب چیذر و بالای بزرگراه صدر واقع شده است. قیمت قبر در اینجا هم سر به فلک کشیده و بالای ۱۰۰ میلیون تومان است.

ابن بابویه
ابن بابویه نخستین گورستان شهر ری و دومین گورستان تهران است که بسیاری از مشاهیر ایران در آن دفن شدند. نام این گورستان برگرفته از نام محمد بن بابویه معروف به شیخ صدوق یکی از فقها و دانشمندان شیعه است که آرامگاه او در آنجا واقع شده است. خرید قبر در این آرامگاه هم برای افراد بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان آب می‌خورد.
امام‌زاده عبدالله شهرری
حسین ابوعبدالله فرزند عبدالله ابن عباس و از نواده‌های امام زین‌العابدین(ع ) است. گورستان امام‌زاده عبدالله در شهر ری است و گمان می‌رود بقعه‌ داخلی آن مربوط به دوره‌ صفوی (قرن یازدهم هجری شمسی) باشد. آرامگاه‌های خانوادگی واقع در محوطه‌ این امام‌زاده به سبک معمار دوره‌ی قاجار، پهلوی اول و دوم ساخته شده‌اند و دفن مردگان مگر در گورهای از پیش خریداری‌شده از دهه پنجاه متوقف شده‌ است. مجموعه گورستان امامزاده عبدالله در چهارده اردیبهشت ۱۳۷۸ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد. این گورستان معروف هم مجموعه‌ای از گران‌ترین قبرهای پایتخت را در اختیار دارد و افرادی که بخواهند عزیزانشان را در این آرامستان دفن کنند باید ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان بپردازند.
وضعیت قیمت‌های عجیب و غریب قیمت قبور مخصوص تهران نیست و اگر سری به دیگر شهرها و زیارتگاه های کشور مثل حرم امام هشتم(ع) در مشهد یا حرم حضرت معصومه(س) در قم بزنیم متوجه خواهیم شد که این گرانی فقط مختص پایتخت نیست!

   • نتیجه تصویری برای گران ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
   • نتیجه تصویری برای گران ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
   • نتیجه تصویری برای گران ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
   • نتیجه تصویری برای گران ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
   تصاویر بیشتر برای گران ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!

 • این زیبا کسل اور ترین خانم - جاست فان

  weblog.jusfun.in/tjust125846_این-زیبا-کسل-اور-ترین-خانم
  مروری بر گذشته عکس های خنده دار هفته اخر تیرماه 94 معرفی گران ترین ساعت های اپل ..... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا گران ...
 • پربيننده ترين اخبار روز,مهمترین و جنجالی ترین اخبار روز

  khabarpu.com/cat/most-visited-news.html
  از استخدام بانکها و موسسات دولتی و خصوصی در سال ۹۴ جا نمانید · عربستان ..... گران‌ترین قبرهای تهران رابشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا! صدای ایران.
 • سالگرد شهادت دکتر شریعتی - دانلودزها

  nuza.downloadzha.in/tdow138322_سالگرد-شهادت-دکتر-شریعتی
  ... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب · تنابنده عده ای دوست ...
 • کیف چرم کولی - سوهی سانگ

  sohisong.in/s141973_کیف+چرم+کولی
  آموزش دوخت کیف چرم دستی مدل فیروزه از دو الگوی این کیف هر کدام یک عدد هر کدام به ..... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا گران ...
 • دکتر سارا ناصرزاده اموزش کودکان - به سانگ

  behsong.in/s143823_دکتر+سارا+ناصرزاده+اموزش+کودکان
  همه چیز درباره یک چیز . ... کسی دکتر متخصص خون خوب توی تهران . ..... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا گران ترین قبرهای ...
 • شلوار مخصوص زایمان به بازار آمد +تصویر

  rasad.irna.ir/fullnews/534444845618.html
  ۴ ساعت پیش - ... دارند پرونده «پایتخت» بسته شود · سرنوشت «جمعه ایرانی» معلوم نیست · گران‌ترین قبرهای تهرانرا بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
 • اثر دود سیگار روی غیر سیگاری ها - مشرق

  mashregh.nza.mugac.ir/pmash75579_اثر-دود-سیگار-روی-غیر-سیگاری-ها
  ۲۰ ساعت پیش - سیگار و مضرات ان طبق تحقیقات سازمان جهانی بهداشت در هر 8 ثانیه یک ..... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا ...
 • آنا هلال احمر، آماده ترویج صلح و صلح‌طلبی در دنیا / خبرگزاری آنا

  news.akairan.com/havades-akhbar/ana/mo20157171730395043.html
  ۲ روز پیش - آنا گران‌ترین قبرهای تهران را بشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا / خبرگزاری آنا. به گزارش آکاایران : قیمت قبر در امام‌زاده صالح تجریش به ...
 • سه شنبه مالک جدید راه اهن - سرگرمی

  news.sargarmii.in/tsarg157195_سه-شنبه-مالک-جدید-راه-اهن
  استخدام جدید ترین اگهی های استخدام در ادارات سازمانها دانشگاه ها بانکها و. ..... گران ترین قبرهای تهران را بشناسید 700 میلیون تومان برای یک وجب جا گران ترین قبرهای ...
 • گران ترین شهر ایران | قبرهای 50 میلیون تومانی در بهشت زهرا!

  boro.niazerooz.com › اخبار › خبر روز
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - این یک وجب خاکی که آخر و عاقبت، همه ما روزی در آنجا می‌خوابیم اندازه طلا ... تهران) که بسیار دورافتاده است قبر را تا یک میلیون تومان هم می‌توان معامله کرد. همه جا، پای دلال در میان است ... قبردوطبقه در اراک از 700 هزار تومان به بالاست و قبر بالای یک میلیون .... گران‌ترین و ارزان‌ترین شهر ایران رابشناسید میانگین اجاره‌بها و ...
 • چند وجب از پایتخت ۸۰ میلیون می‌ارزد - پارسینه

  https://www.parsine.com/fa/news/.../چند-وجب-از-پایتخت-۸۰-میلیون-می‌ار...
  ۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در شمال شهر تهران قیمت میانگین یک مترمربع مسکن 12 میلیون تومان است ... تهران با بیان اینکه در خیابان الهیه، که یکی از گران‌ترین مناطق تهران است، ... دارد شاید بتوان خانه‌ای با متری سه میلیون و 700 تومان هم خریداری کرد. .... قبرستان شهدای جنگ چالداران .... قاتل موهایتان را بشناسید ... جراح لوله را در مثانه‌امجا گذاشت!
 • قیمت قبر در بهشت زهرا قطعه 20 | دانلود جدید

  popup95.ir › دسته‌بندی نشده
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... میلیاردی در تهران!زمینی به مساحت ۴ متر در تهران یک و نیم میلیارد قیمت. ... شده و بهای گران ترین قبر نیز 20 میلیون تومان. … قبر در بهشت زهرا ...
 • قدردانی جمعیت اسلامی دانشجویان واحد بیرجند از دکتر میرزاده ...

  www.azarnewsonline.com/news/739539.html
  ۳ ساعت پیش - ... 6.5 میلیارد دلار از هند · عقد قرارداد آگوستو سزار با تراکتورسازی · گران‌ترین قبرهای تهران رابشناسید/ 700 میلیون تومان برای یک وجب جا!
 • چند وجب از پایتخت ۸۰ میلیون می‌ارزد - باشگاه خبرنگاران جوان

  www.yjc.ir/fa/news/4997412/چند-وجب-از-پایتخت-۸۰-میلیون-می‌ارزد
  ۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با این حساب با 80 میلیون تومان وام مسکن می‌توان 3 /1 متر از این خانه‌های لوکس را خرید. ... سنگ قبر سگ یک بازیگر ایرانی+عکس · عجیب ترین و دیدنی ترین سواحل ...... خیابان الهیه، که یکی از گران‌ترینمناطق تهران است، به‌طور متوسط قیمت خانه‌های ... دارد شاید بتوان خانه‌ای با متری سه میلیون و 700 تومان هم خریداری کرد.
 • یک وجب خاک یک خروار اسکناس/ گرانی به دنیای مردگان هم راه ...

  www.mehrnews.com/.../یک-وجب-خاک-یک-خروار-اسکناس-گرانی-به-دنیا...
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. - غروب خورشید تهران: 20:21; اذان مغرب به افق تهران: 20:42; نیمه شب ... اما ای کاش ماجرای سرپناه داشتن به همین جا ختم می شد چرا که روزی که بار ... قبرها در کرمان به چند صد هزار و یا حتی چند میلیون تومان رسیده است اگر چه ... اینکه یک قبر چه امکانات ویژه ای را می تواند برای میت خود فراهم کند که .... دشمن سکته را بشناسید ...
 • اظهارنظر الهام چرخنده درباره چالش سطل آب و یخ! - پرشین وی

  www.persianv.com/preview/259403.php
  ۵ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جا دارد برای تو دهنی به ستاره های هالیوود عرض کنم: اگر همین یک وجب ... کوچک ترینفرد جامعه هنری ایران اسلامی. ..... فروش گوشی‌ موبایل 160 میلیون تومانی در تهران +عکس .... مداح مشهور درقبر + عکس .... قدرتمندترین زنان جهان را ببینید و بشناسید ... بنزین 1000 تومان شد / تکلیف دارندگان سهمیه 700 تومانی چیست؟
 • ارزان‌ترین و گران‌ترین آپارتمان معامله‌شده در تهران - vous.ir

  vous.ir/news/.../ارزان‌ترین-و-گران‌ترین-آپارتمان-معامله‌شده-در-تهران
  ۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معامله ثبت شده در بازار مسکن محله سعادت‌آباد، نمونه‌ای از گران‌ترین ... ابتدای هفته یک واحد مسکونی 75 متری نوساز در خیابان جوادیه، متری یک میلیون و 300 ... البته 40 میلیون تومان ودیعه به اضافه 2میلیون و 500 هزار تومان اجاره ... درخواست نبش قبر نوازنده و خواننده ایرانی ..... کنار خیابان آشی می‌پزند با یک وجب آلودگی.
 • کشـــــار بـالا

  kesharbala.persianblog.ir/
  ۱ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سپهری در سال های کودکی شعر هم می گفت، یک روز که به علت بیماری در خانه ... سال بعد او به دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. ..... شما هم با این روش رنگ اسم خودتان را پیدا کنید و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسید. ..... آیا میدانستید که گرانترین کفش دنیا ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون توماناست ؟
 • مهندسی برق - زندگی بچه پولدارهای تهرانی به نقل از اینستاگرام

  power2020.mihanblog.com/post/2483
  ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عکس هایی از پیج بچه پولدارهای تهران - تصاویر ماشین ها و لوازم گران قیمت به همراه قیمت تقریبی در ... کادو تولد - خودرو پورشه 700 میلیون تومانی در شمال ایران ... یك نكته نگران كننده درباره فرود اضطراری كاپیتان شهبازی :‌حیف از فرودگاه مهرآباد! ..... تصویر: دختری با شلوارک؛ عجیب ترین حجاب در خیابان های تهران!
 • صبح امروز،محمدریگی اعدام شد+عکس - صفحه اصلی

  ww.neginrose.com/.../صبح%20امروز،محمدریگی%20اعدام%20شد%20عک...
  سحرگاه امروز محمد ریگی قاچاقچی سابقه‌دار که یک مأمور پلیس را در بزرگراه آزادگان به ... پروژه جدید فتنه گران با هدف بهره برداری ازعلی مطهری کلید می خورد + اسناد ..... الله کرم: حضور مردم بزرگ ترین سرمایه است جاده دو طرفه تهران-رم واردات نفت چین از ..... شد +عکس شهیدی که ۳ بار دفن شد معافیت حقوق زیر یک میلیون تومان از مالیات راهبه ها ...
 • نقشه سایت - مجله اینترنتی هم نسل

  www.hamnasl.com/SiteMap/
  ... http://www.hamnasl.com/news/2545/داماد-فراموش-کاری-که-عروس-را-جا-گذاشت- .... http://www.hamnasl.com/news/2465/گران-ترین-اتومبیل-در-تاریخ- ...... http://www.hamnasl.com/news/2015/گوشی-موبایل-۶۵۰-میلیون-تومانی-در-بازار-تهران! .... http://www.hamnasl.com/news/1957/ماجرای-جالب-آشی-برات-بپزم-که-یک-وجب-روغن- ...
 • جم فان - فیلم وتصویر قبر ابن‌ملجم در شمال تهران | جستجو |

  goldnew.ir/list/فیلم+وتصویر++قبر+ابن‌ملجم+در+شمال+تهران.html
  اداری ،آیفون تصویری ،درب ریموتسایت مسکن فروش آپارتمان در تهران را در بانک خرید و ..... او در شمال یکویلای مجلل و گران قیمت دارد که خودش آن را ساخته اس ..... فروش موبایل 160 میلیون تومانی در تهران + عکسخلاصه ای از مطلب :ادامه این مطلب : فروش ... اگر تصور می‌کنید گران‌ترین گوشی موبایل موجود در بازار ایران مربوط به برند آیفون ...
 • قالب وبلاگ - دلفان

  garin123.blogfa.com/1392/02?p=2
  قد بلند در بیشتر جوامع به‌عنوان یک شاخص مثبت طبقه‌بندی می‌شود. .... اگه يه دختر يه جا يه جک تعريف کرد بلافاصه بگيد چقدر قديمي بود ۸. ..... (18) پيامبـر اكـرم (ص ) وقتـى كه بـا دقت قبـر سعد بـن معاذ را پـوشـانـد فـرمـود: ميدانـم كه قبر سرانجام فرو ميريزد و نظم آن ...... ایا میدانید گرانترین کفش دنیا 1 میلیارد و 700 میلیون تومان است
 • آخرین قیمت خودروهای لوکس وارداتی/ آزرا 210 میلیون تومان

  aftabnews.ir/fa/.../آخرین-قیمت-خودروهای-لوکس-وارداتی-آزرا-210-میلیون-تو...
  ... های مردم درباره بازار خودرو افزایش یافته و در شرایطی که مردم طی یک ماه اخیر اخبار خوشی را ... مرکزی اعلام کرد: ارزان شدن اقلام خوراکی در یکسال گذشته/ مرغ 1.8 درصد گران شد .... زمان حذف یارانه خانوارهای با درآمد بیشتر از 2.5 میلیون تومان/توضیح جعفر قادری .... نام استقلال و پرسپولیس تغییر خواهد کرد/ خریداران باید700میلیارد بدهند ...
 • دعای بسیار بسیار مجرب

  doa198.blogfa.com/
  از بیچاره ترین خانواده هایی که در یک اتاق زندگی می کردند و همه بلائی بر سرش آمده بود. ..... 18-اللَّهُمَّ وَ أَسْتَغْفِرُكَ لِكُلِّ ذَنْبٍ ثَوَّرَكَعَلَيَّ وَ وَجَبَ فِي فِعْلِي بِسَبَبِ عَهْدٍ عَاهَدْتُكَ عَلَيْهِ أَوْ عَقْدٍعَقَدْتُهُ ...... خوب است توجه کنید که بیش از700 مرتبه در قرآن کلمه علم آمده است. ..... یک میلیون تومان استفاده که این شما و این یک میلیون هزینه که باید به همه جابرسد ...
 • پاتوق‌های مخوف تهران! | فرا پرس

  farapress.ir/fa/news/337948/پاتوق‌های-مخوف-تهران/
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صدای فندک ها یک لحظه قطع نمی شود، همه دارند چیزی دود می کنند، بیشتر هم هروئین و شیشه. ... روایت بازمانده تصادف مرگبار «BMW» در تهران · گران‌ترین محصولات اپل+ .... قیمت جدید محصولات ایران خودرو/ افزایش ۳۰۰ هزار تا ۲.۵ میلیون تومانی + جدول ..... سرپرست نایب رییسی اول فدراسیون فوتبال را بیشتر بشناسید ...
 • نگاه روزنامه‌های تهران به «چهارشنبه سیا

  www.rss-liker.ir/نگاه_روزنامه‌های_تهران_به_«چهارشنبه_سیا
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تمدن های ایران را بشناسیم ... سنگ قبر ملا نصرالدین در ترکیه کشف شد + عکس ... عکس جدید اسکناس 2000 تومانی با یک اثر تاریخی! ..... کسی برای ریاست من،حتی یک وجب قدم بر ندارد ...... موتور سیکلت سارق عجول در محل سرقت جا ماند 1 ساعت پیش ... گران ترین خودروی دنیا با قیمت 7میلیارد و 700 میلیون تومان!
 • افزایش ۱۰۰ هزار تا ۱۵ میلیون تومانی قیمت خودرو - News

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/134395
  ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - افزایش ۱۰۰ هزار تا ۱۵ میلیون تومانی قیمت خودرو. ... خارج کردن پیکر یک آیت الله ازقبر+تصاویر ... حامد شیری و تلخ ترین گل به خودی آقا مجید ..... سوی خودروسازان سپری کردند و اگرچه انتظار نداشتند که قیمت خودروها گران شود، اما به هرحال این اتفاق رخ داد .... اسماعیل هنیه: حتی از یک وجب از خاک فلسطین عقب نمی‌نشینم ...
 • نامه دختر رضا شاه به امام خمینی+عکس - News

  monitor.shafaqna.com/FA/IR/20828
  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قبرستان جن‌ها! ..... گردید و فقط نزدیک به 700 متر زمین از ارثیه مادری که در مازندران است. ... and#34; حلبی نشین های تهران پارس در باران می میرند کیهان و اطلاعات در ... در یک وجب جا می شویند، می پزند و می خورند. ... 12 میلیون تومان ارزش دارد، همگی در اختیار نیروهای انقلاب اسلامی است. ..... عکس/ متفاوت ترین معلم زن جهان ...
 • گردشگران به ابیانه نروند! | تراز

  www.taraznews.com/content/109709
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به اعتقاد یک کارشناس گردشگری و طبیعت گردی کشور، ویژگی هایی نظیر ... ویژگی به جام جم می گوید: ابیانه در مسیر تهران اصفهان و در نزدیکی شهر ... کرده و جا رزرو می کنند، نه این که همچون ایران به یکباره و در یک روز 10 ... وی ادامه می دهد مهم ترین عاملی که تاکنون مانع رفع مشکلات گردشگری ... عکس/ سنگ قبر داعش!
 • شهریور ۱۳۹۲ - رضا خدری

  rezakhedrinews.blogfa.com/9206.aspx
  اما اين بمب گذاري ها و شهيدشدن هاي مردم بيگناه كوچك ترين تاثيري در اراده ... و 579 هزار و 730 دانش آموز در حالي پاي درس معلمان مي نشينند كه عده اي از اين قافله جا مانده اند. كودكان بازمانده از تحصيل يا ترك تحصيل كرده ها امسال هم به مدرسه نمي روند تا يك ..... خانه در کاخ سعدآباد تهران، برای زندگی آماده شود رقمی حدود 200 میلیون تومان، هزینه شده و ...
 • بهمن 1392 - شوشتر فردا

  torkestaninews.blogfa.com/1392/11
  و سخن آخر اینکه،مدارس عشایری که کل امکانات آن یک تخته چادر، شش عدد میز و نیمکت ... باشد برای شهرداری،شورای شهرو نماینده مردم شوشتردربهارستان تهران،بلکه به خود آیند ... استاد عبدالرضا پوزن قهرمان کشتی نوجوانان جهان/ نام آوران خوزستان را بشناسیم ...... برای خرید قبر در حرم مطهر رضوی دست کم باید 150 میلیون تومان و حداکثر 450 ...
 • تفریحی - TSETMCبورس تهران

  ayoobbbb.2fun.biz/
  TSETMCبورس تهران. ... اخرین نمادهایی که از یک رشد 2000واحدی شاخص هنوز جا مانده اند ..... ارزان ترینو گران ترین سهام این گروه را بشناسید ...... -بیش از 700میلیون سهم تقاضا حدود تقریبی بالای 210میلیارد تومانپشت این تقاضا نقدینگی خوابیده ...... + آموزش · ماجرای نبش قبر آرامگاه دختر جوان در کبودرآهنگ/ غسال راز جنایت را فاش کرد ...
 • مطالب خنده دار ، جالب و عجیب [بایگانی] - صفحه 3 - سایت بدنساز

  forum.bodybuilder.ir › ... › بخش عمومی › اطلاعات عمومی و سلامتی
  ۱۸ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. - «۱۰ هزار تومان برای یك روز، ۵۰ هزار تومان برای یك هفته و یك سكه برای .... او می گوید: «قم هم مثل همه جا نقاطی دارد كه خیلی از دخترها و زن هایی كه .... 31-آیا میدانید برنج پر مصرف ترین اقلام سفره ایرانیان سودا زاست ..... متن سنگ قبر پروین اعتصامی ... آیا میدانستید که در برج ایفل دو میلیون و نیم پیچ به کار رفته است ؟
 • امام هادی علیه السلام - تالش ما

  abozar2012.blogfa.com/1391/03/1
  ۷ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - این قلب مصنوعی که به اندازه یک بند انگشت است، برای مدت 2 هفته نصب ... در این تصویرقبری که به صورت تکی قرار دارد، مزار حکیمه خاتون و سه قبر .... در این جا 30 نوع کار را عنوان می کنیم که هر کدام فقط 30 ثانیه زمان می برد. .... خود قائل شود ولی فرد دیگری با درآمد 6 میلیون تومان به خود نمره ای کمتر از این را بدهد.
 • آژانس مسافرتی ابابیل سوسنگرد

  ababil.avablog.ir/
  رفت وبرگشت با قطار درجه یک; اسکان با کیفیت عالی; همراه با صبحانه،ناهار،شام ... گلستان، امامزاده عبدالمهیمن، قبرژنرال انگلیسی، آرامگاه اصفهانی، معبد خدادریا، کلیسای ... تخت های در سایه، غذاهای کبابی و ماهی های مختلف، یکی از مهم ترین جاذبه های حاشیه ی ... که غذایش به خاطر کیفیت و تمیزی گران تر از رستوران های معمولی شهر باشد.
 • نوروز 94 کجا بریم سفر؟ - خانه

  www.foxworld.ir/news/item/62896/نوروز-94-کجا-بریم-سفر؟?page...
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تخت های در سایه، غذاهای کبابی و ماهی های مختلف، یکی از مهم ترین جاذبه های حاشیه ... که غذایش به خاطر کیفیت و تمیزی گران تر از رستوران های معمولی شهر باشد. ... ی گردش مهیاست؛ از همین جا می توانید بیشتر آثار تاریخی اصفهان همچون مسجدها، .... کرمان شهری است که غذاهای آن معروف اند به اینکه یک وجبروغن رویشان است.
 • بررسی حدیثی منسوب به امام حسین(ع) در مذمت ایرانیان :: برهان

  borhan.blog.ir/.../Analyse-a-hadith-attributed-to-Imam-Hussein-(AS)-ab...
  ۲ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - این در حالی است که هیچ یک از عجم‌، از جمله ایرانی‌ها در به شهادت رساندن آن .... را با یکچشم نگریسته و گرامی‌ترین آنها را با تقواترین آنان می‌شمارد، آن جا که می‌فرماید: .... ناتوان ترین مردم کسی است که از دعا کردن واماند و بخیل ترین مردم کسی است ...... یک ونیم میلیون ارمنی رو کشتن و 2 میلیونو آواره کردن 12 استان مسلمان و ...
 • مطالب قدیمی‌تر - از همه جا

  zakhireh.blogfa.com/9007.aspx?p=3
  ۲۳ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در برگزاری اولین همایش "انتخاب برترین ...... نیز گفت در آناتولی یا همان ترکیه یک وجب خاک بلااستفاده یافت نمی شود و خاک این کشور قابلیت تغذیه 700 میلیون انسان را دارد. ... خوب است بدانید قیمت یک لیتر بنزین حدود 3000 تومان است و ترکیه گران ترین بنزین دنیا را دارد.
 • کشــــــار علیـــــــا& - jetlink.ir

  jetlink.ir/7a9Wq
  سال بعد او به دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. ... سپهری در سال های کودکی شعر هم می گفت، یک روز که به علت بیماری در خانه مانده و ..... خودتان را پیدا کنید و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسید. ..... آیا میدانستید که گرانترین کفش دنیا ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است ؟ ...... اندازه آن 700 برابر خورشید ماست.
 • ابابیل سوسنگرد

  lasercenter-lar.ir/ابابیل-سوسنگرد/
  تخت های در سایه، غذاهای کبابی و ماهی های مختلف، یکی از مهم ترین جاذبه های حاشیه ی بازارها ... است که غذایش به خاطر کیفیت و تمیزی گران تر از رستوران های معمولی شهر باشد. .... کرمان شهری است که غذاهای آن معروف اند به اینکه یک وجب روغن رویشان است. ..... فاز نخست این شهر حدود 700 میلیون دلار هزینه برداشته است. ... فرودگاه مهرآباد تهران.
 • یا بقیه الله مارا دریاب - 45

  www.doanevisi.rozblog.com/pages/45
  ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - موقع برگشت مهمانان آلمانی 200 هزار تومان به عباس هدیه دادند. ... لوح سپاس بگیرد و درآمد روزانه اش از روزی سه هزار تومان به 6 میلیون تومان برسد. ... او می‌گوید: این هتل یکی از گرانترین مراکز اقامتی ایران خواهد شد. ... که هرکدام حدود 700 سال قدمت دارند و 500 دلار هزینه یک شب اقامت در این اتاقها است. ..... ۲ – هدف خود را بشناسید.
 • انا مجنون الحسین - مدیون حسینم. مجنون اباالفضل. محزون زینب

  emamhosein1390.blogfa.com/author/emamhosein1390
  متوکل 4 بار در طول حکومت خود قصد تخریب قبر را نمود که آخرین آن سال 247 هجری بود. .... پایه اصلی بنای فعلی اباعبدالله الحسین (ع) در 700 سال قبل هم نقش فعالی داشته‌اند. .... برای خرید هر خشت 2 میلیون و 150 هزارتومان در نظر گرفته شده و نام خریدار و یا ... هنوز اطلاع‌رسانی در سطح گسترده آغاز نشده، اما یک آقا از تهران فیشی را برای ...
 • یادداشت روزانه - روزنامه نگار

  hajiabadi.persianblog.ir/tag/یادداشت_روزانه
  چندی پیش تابناک در مطلبی تحت عنوان"ارزان ترین و گران ترین بنزین های جهان "به ... به همت مؤسسه فرهنگی هنری سروش مولانا در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد. ..... های پایتخت را اجاره کرده بود میگوید : خیابان را ماهیانه دو میلیون تومان اجاره کرده بودیم. ..... خاستگاه «پیام» را از هر جا که سرچشمه گرفته باشد، خواه از سوی یکفرد و خواه از ...
 • میلیون تومان - بلاگ ریدر

  blogreader.ir/tags/میلیون%20تومان
  هر یک از اعضاء تعاونی هوا فضا سپاه؛ دارای 4 سهم 2 میلیون تومانی می باشند، که مبلغ خود ..... در سال جاری (1394) افزایش یافته است یعنی 145 میلیون تومان گران تر شده است. ...... توجه دو میلیارد و ٨٠٠ میلیون تومانعنوان گرانقیمت ترین اثر هنرى به فروش ...... فروشی برابر با یک میلیارد و 400 میلیون تومان در تهران و 700 میلیون تومان در ...
 • گردشگری آوا سفر دنیای اینترنت

  avasafar-rzb.boxiaozui.com/
  در شرق خیابان چهارباغ پائین و در قبرستان قدیمی جمیلان (سنبلستان) و در .... حجم آب مفید آن ۱۶۵ میلیون متر مکعب می‌باشد. ...... به چهل هزار تومان بالغ شد . ..... اینها همه با هم در جایی جمع شده‌اند که در قیاس با این سرزمین پهناور، یک وجب جا بیشتر نیست: ..... گزارش تصویری از گرانترین خانه جهان در تهران ...... دیدنی‌های مراغه رابشناسید.
 • “رضا سیار” بر کرسی فرمانداری قم تکیه زد | میهن پست

  mihanpost.com/1/
  پولسازترین کسب و کارهای خانگی جهان را بشناسید ؟ .... ‌قلات به ظاهر یک روستا و در حقیقت تکه‌ای از بهشت است که روی زمین جا مانده، .... کرد: برای تکمیل و پیشرفت طرح ترسیب کربن در بوران آلان 600 میلیون تومان از اعتبارات ملی اختصاص یافته است. ...... 5-محور هراز، واقع در استان هاي تهران و مازندران، تا 4 مردادماه، به دليل عمليات ايمن ...
 • اخبار روز ، جدیدترین اخبار - پاتوقی

  patoghee.in/archive/1110291_2/اخبار-روز-جدیدترین-اخبار.html
  ابتکار یک مغازه دار برای مقابله با حملات تروریستی + عکس ... گران‌ترین عتیقه‌های دنیا + تصاویر ... پورشه قسطی، ماهی 69 میلیون تومان! ... ترافیک خیابان عباس آباد تهران در دهه 50! + عکس .... ۱۰ میلیارد تومان در یک وجبخیابان! +عکس ..... بهترین و بدترین جا برای غذا خوردن .... نبش قبر کشیش مسیحی در سوریه + تصاویر ...
 • خبر سینمایی | سایت تفریحی مهر سل

  www.gemlive.ir/tag/خبر-سینمایی/
  وقتی جلوتر می‌رویم می‌بینیم گلی همه جا هست و در واقع سلطان اولین‌بار او را به ما معرفی می‌کند. ..... قیمتم در تهران یک و نیم میلیون تا یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و در ... می گویند او گرانترین هنرمند تقلید صداست اما خودش معتقداست حمید ماهی صفت از او ... kim and kanye engagement ring 5 500x700 هزینه خواستگاری گرانقیمت از ...
 • آیا میدانستید که؟ [آرشیو] - Asre Javan

  dvb64.com/archive/index.php/t-247848.html
  فارسي آن « سقز » ميباشد که در حقيقت يک کلمه ترکي ميباشد ..... ابتدا اسناد و مداركي تهيه كرد كه در آنها خود را به عنوان معاون رياست وزارت پست و تلگراف وقت جا زد و در نامه‌هايي با سربرگ‌هاي ..... آیا میدانستید کهطول قد هر انسان سالم برابر هشت وجب دست خود اوست ؟ ...... آيا مي‌دانيد گران‌ترين كفش دنيا 1 ميليارد و 700 ميليون توماناست.
 • کاندیداها در بحث های داغ دو نفره چه گفتند؟+تصاویر و حاشیه ها

  www.bushehrnews.com › صفحه نخست › سياسي
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پربحث ترین عناوین .... حدادعادل: یک توضیحی راجع به مساله عارف در بازار تهران و تبریز بگویم. .... اگر ببیند امروز هزار تومان شده 300 تومان دیروز‌، آنها می فهمند شعار میدهیم اما ... البته در سیاست های خارجی و مهم همه جا تایید رهبری و هدایت های ایشان هم بوده. .... رشد اقتصادی 6 درصد و اشتغال 700 هزار در سال و کنترل گرانی را ...
 • ابابیل سوسنگرد

  secret-a.ir/ابابیل-سوسنگرد/
  رفت وبرگشت با قطار درجه یک; اسکان با کیفیت عالی; همراه با صبحانه،ناهار،شام ... گلستان، امامزاده عبدالمهیمن، قبرژنرال انگلیسی، آرامگاه اصفهانی، معبد خدادریا، کلیسای ... تخت های در سایه، غذاهای کبابی و ماهی های مختلف، یکی از مهم ترین جاذبه های حاشیه ی ... که غذایش به خاطر کیفیت و تمیزی گران تر از رستوران های معمولی شهر باشد.
 • به دوستم تبریک بگید - آهنگ جدید - Blogfa

  www.roosvabia2.blogfa.com/author-roosvabia2.aspx?p=2
  به تازگی اعراب یک نظرسنجی برای تغییر نام خلیج فارس با نام مجعول خلیج ع ر ب ی و پیشنهاد ... آهنگ جدید و فوق العاده زیبای ساسی مانکن به نام تهران L.A کن ..... آرزوهاتو يه جا يادداشت كن و يكي يكي از خدا بخواه خدا يادش نمي ره .... 18- گرانترين کفش دنيا 1ميليارد و 700 ميليون تومان است! ... ۲ـ نيم وجب حوله رو ميگيره و ميره به سمت حموم.
 • |||/// @ @وب گردی شماره 21 از دوره جدید گل گشت اینتر ...

  dvb59.com/archive/index.php/t-531966.html
  بیشترین تعداد تغییر پایتخت در طول تاریخ (تهران سی و دومین پایتخت ایرانست) 17. کهن ترین کشور دنیا (تاسیس شده در 3200 سال قبل از میلاد مسیح) 18. ... از اینها که بگذریم لپ‌تاپ ها انصافاً یک سخت‌افزار گران قیمت محسوب می‌شوند و هیچکس ...... کسی را می‌شناسم که سال گذشته یکصد میلیون تومان از تجارت خود درآمد کسب کرد اما ...
 • مورموری خبر اسپیناد

  espinad.com/blog/mormorinews
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یک فروند هواپیمای نیروی انتظامی که برای بررسی موضوع حادثه سراوان از مقصد ...... حماسه ها آفریدند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی بدست نااهلان و دشمنان ...... کرد: با اعتباری بالغ بر400میلیون تومان اقدام به حفر یک حلقه چاه شد که ..... 700زلزله و پس لررزه در کشور بی سابقه ترین زلزله رو در منطقه ما ایجاد کرد ...
 • یک مقایسه کوچک بین زیردریایی ساخت ایران و زیردریایی ...

  https://azadyeiran.wordpress.com/یک-مقایسه-کوچک-بین-زیردریایی-ساخ...
  قیمت تمام هر کدام: یک میلیارد و هشتصد میلیون دلار آمریکا ... ارزش واقعی هر کدام : پنجاه هزار تومان ... حق دارن میترسن وقتی با چهارتا تفنگ بادی هشت سال جلوی غرب ایستادن و یک وجب خاک هم .... احمدی‌نژاد وعده 700 متر زمین را پس گرفت؛ به هر خانواده 300 متر زمین بدهیم بسه … احمقانه ترین پل دنیا برگ زرین دیگری از تاریخ جمهوری اسلامی .
 • حق-خبر-جدیدترین-مهم ترین-اسلام-تبیین-طب-ضدشیطان ...

  suntaha.persianblog.ir/
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وگروهی دیگر گفتند: یک امیر از ما ویک امیر از شما باشد. ... و سخنی گفت که چهل نفر از حاضران در سقیفه بنی ساعده از جا برخاسته و به او حمله ور شدند. .... گفتم: تو وانمود می‌کنی (باید وانمود کنی) که او در کنار قبر محمد با تو بیعت کرده است. ...... این درحالی است که هزینه ماهیانه درمان ام اس 5 میلیون تومان است و دولت ...
 • تالار رودکی - میزبان - کوارتت گیتار باران - می‌شود - جوان ...

  www.javaneirani.com/framework/content/archive?year=2014...4
  یک سایت صهیونیستی:عربستان موشک با قابلیت حمل کلاهک اتمی رونمایی کرد. زیر مجموعه: .... پراید 22 میلیون تومان شد - پژو پارس 40 میلیون تومان. زیر مجموعه: .... گرانترین کشور جهان کدامند؟ ...... عرضه تازه ترین كتاب استاد شهید مطهری در نمایشگاه کتاب تهران ...... زیباکلام: ماكياولی را بايد از قبر در آورد و به كلاس اين دوستان برد.
 • یادداشتهای پراکنده: دانلود فیلم جدید

  amiry.blogfareader.com/
  علاوه بر سفرهای ناگهانی هفته‌های گذشته آمریکایی‌ها به تهران، این شبکه در ..... ها با تاسیس این مرکز در اصفهان، آموزش را به سبک همان کشور در این جا ادامه دادند. .... روحانی تاکید کرد: در سال 91 بودجه عمرانی 11 هزار میلیارد تومان، سال 92 بودجه ...... او یک میلیون دلار از یهودی‌ها [صهیونیست‌ها] گرفت و الان با خانواده‌اش در تل آویو زندگی می‌کند.
 • آساره خبر

  asarehkhabar.ir/fa/search.php?str_search=آساره%20خبر
  آساره خبر: با وجود اعطای مجوز به محمود احمدی نژاد برای تاسیس دانشگاه در تهران، اخبار ...... گفت :بيشترصحبت هاي بزرگواري در بيان فتنه گران خوب بود فقط يك قسمت ..... آساره خبر: مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان گفت:بیش ترین میزان تولید گوجه ..... آساره خبر: شش ماهه نخست امسال در شهرستان کوهدشت 800 میلیون تومانزکات جمع ...
 • شما فکر می کنید خانه هايتان چقدر در برابر زلزله مقاومند؟

  ramsar.aparteman.loxtarin.com/.../%20رامسر-%20آپارتمان%20-%20فروش...
  در کشور ما حدودا ساليانه يک ميليون متر مربع ساخت و ساز مي شود و مرتب ساخت و ساز مي شود. ..... اما يکمساله مهم ديگر که در آن جا نيز قابل توجه بود حجم زياد ساخت و ساز باعث شد که .... همراه با قیمت کارشناسی شده ازبرج جنوبی از متری 2700000 تومان نقد و اقساط ...... گرانترین اپارتمان , آپارتمان مجلل , قشنگترین آپارتمان درتهران , عکس ...
 • پایگاه خبری لرسو| LORESO

  loreso.ir/fa/search.php?str_search=%20خبرنگار
  ثبت ازدواج ۷۵ کودک زیر ۱۰ سال در ثبت احوال تهران موجب شد تا پرونده ازدواج ..... این دسته از خودروها صرفا باید در جایگاه‌ها بنزین را با قیمت آزاد 700 تومانی خریداری کنند. .... حج و زیارت،سرقت 50 میلیونی از سر صحنهیک فیلم،حدود 9 میلیون دوشغله داریم! ..... لرس: «بوگاتی ویرون» دیگر گرانترین خودروی جهان نیست و جای خود را به یک ...
 • شبکه اطلاع رسانی سفيرافلاك - سفیر افلاک

  safireaflak.ir/fa/search.php?str_search=%20دل
  پنج میلیون دلار قیمت گرانترین اسپیکر جهان. پایگاه اطلاع رسانی ...... یك راننده تاكسی وظیفه شناس 700 میلیون تومان را به صاحبش برگرداند. پايگاه اطلاع رساني ...
 • برچسب ها - قیمت جدید - مشرق

  https://www.mashreghnews.ir/fa/tag/288/قیمت%20جدید
  به گزارش مشرق جدیدترین قیمت تبلت های دارای گارانتی در... کد خبر: ۳۳۴۲۶۴ ... شیری با یک وجب روغن! ... روی خودروهای گران قیمت مسروقه نصب می کرده است این... کد خبر: ... 900 هزار تومان و قیمت فروش بالای یک میلیون تومان. ... حفاری دریایی متعلق به زنجانی به قیمت 600 تا 700. ... مرغ تخم گذار استان تهران افزود قیمت تخم مرغ بین.
 • تهران در دست دستفروش ها! + تصاویر - یاس پاتوق

  mobland.bia2news.com/show/.../تهران-در-دست-دستفروش-ها-تصاویر
  ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در این گزارش شما را با معروف ترین مراکز و خیابان های تهران در روزهای ... که برای خودشان اسم و رسمی به هم زده اند؛ وجب به وجب پیاده روهای بازار در این ... به طوری که در لحظه های آخر سال در هر یک مترمربع جا، چند نفر با هم فریاد ... 25 هزار تومان هم به فروش می رسد؛ علاوه بر اینکه شما به عنوان یکخریدار ...... لبنیات گران هم می‌شود.
 • تنها با جا به جا یک عدد تساوی زیر را درست کنید - خانه

  servicebox.ir/.../تنها%20با%20جا%20به%20جا%20%20یک%20عدد%20تسا...
  سنگ قبر خاک گرفته اش را. ... شما باید خودتون رو به اندازه کافی بشناسید. ... و این صمیمی ترین ... در این جا تنها حشوی که آزاردهنده است،حشو قبیح است و باید از آن پرهیز شود و بقیه ی انواع .... باشد سپاهان در دربی تهران نتواند 3 امتیاز را بدست آورد تا همین جایگاه را حفظ کند. ..... گرانترین كفش دنیا 1 میلیارد و 700 میلیون تومان است!
 • ماده مخدر شیشه بیشتر - اخبار سایت های ایرانی

  digisaat.ir/ماده-مخدر-شیشه-بیشتر/
  ۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با سرعت زیاد از یک وجب جا سبقت گرفته، جاده را محیط خطرناکی برای خود و دیگران می کند! ... قرار می دهد که تمایل به درمان ندارد و شاید این مصیبت بار ترین تاثیر شیشه .... متخصص اعصاب و روان و عضو هیات علمی دانشگاه تهران از ابداع روشی نوین ... 20 هزار تومان هزینه هر جلسه مراجعه فرد برای درمان با روش تمرینات ذهنی
 • خیابان - خراسان شمالی | پایگاه خبری گرمه

  www.garmeh.ir/search.aspx?id=%20خیابان
  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک واحد مسکونی و مرگ مادر و دختری .... عکسشان را که گرفتند محل را ترک کردند و من باز همان جا بهت زده وسط آن صندلی سه نفره تنها ماندم. .... طبق آخرین اطلاعات مرکز آمار ایران 1 میلیون و 700 هزار کودک در ایران به صورت ..... مدتی پیش فهرستی جدید از گران ترین شهرهای جهان را منتشر کردیم.
 • اگر سعودی فکر نزدیک شدن به کربلا را کند نماز ظهر را در ...

  khabarfarsi.com/ext/7901293
  ۲۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چگونه یک مجنون خلبان بزرگترین ایرلاین اروپا شد؟ ... مسن ترین و جوان ترین اعضای هرکدام از نهادها چه کسانی هستند؟ ... ۸۰ موردآب گرفتگی در پایتخت /نجات ۷۵ حادثه دیده در تهران و دماوند · ترافیک نیمه .... درگذشت · مدرسه فوتبال استقلال را با 250 میلیون تومان در اختیار بگیرید! ..... دهقان فداکار از قطار خاطرات جاماند!
 • دولت با خودروهای اجلاس چه خواهد کرد؟ - نیک صالحی

  www.niksalehi.com/newspaper/view/038743.php
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - این روزها که شانزدهمین اجلاس سران غیرمتعهدها در تهران به پایان رسیده و دولتی‌ها ... با قیمتی بالای یک میلیارد تومان جزو گران‌ترین محصولات بنز به شمار ... هر یک از میهمانان اجلاس، یک هزار و 700دلار درآمد نصیب کشور شده است. ... ماکسیما در حال حاضر 69 میلیون تومان قیمت دارد و تینا نیز 85 میلیون تومانبه فروش مي‌رسد.
 • Index - عموری های سارق احشام - نیلوبلاگ

  eorang.niloblog.com/blogs/list/عموری+های+سارق+احشام.html
  دستگیری سارق باغستان در مورخه 17/10/93 یک نفر سارق در حین ارتکاب به سرقت ... راحت ترین و ساده ترینروش نگاه کردن به چراغ Router می باشد،به طور مثال شم ... آوازه اش همه جا پیچیده بود، سارق، راهزن، بزن بهادر یا به قول خودمان اراذل و اوباش. .... متر افزایش داشته چراغ ترمز آن هم پررنگتر شده و فقط ۴۵ میلیون تومان گرانتر است.
 • خانهبایگانی پیوندها نمـــایشـــگاه دریافت پرونده قوانین وبلاگ

  patoghee.com/more/305433_23/مهندسی-برق.html
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی همچین از تاثیر آزاد شدن ماهانه 700 میلیون دلار از دارایی های اقتصادی و تاثیر ... معامله گران این فلز گران بها با توجه به انجام همه پرسی طلای سوئیس در روز ... تا آن جا که توانست 940 هزار تومانرا به عنوان سقف قیمتی خود طی روز گذشته ثبت نماید. ... اگر حرف هایش را نشنوی، باور نمی کنی که حقوق ماهیانهیک کارمند پول ...
 • پارس بلاگز آثار - آرشیو مطالب - خانه

  kabuse-paeeiz-blogfa-com.2pmusic-ir.parsblogs.ir/tag/آثار.html
  بچه شرق تهران بیست سال و اندی است که حضیض و نشیب آنچنانی نداشته؛ بیش و کم .... من یک مخاطب ۷۰ میلیونیرا عوض کردم با مخاطب ۳ میلیونی که این آزارم داده است در این سال‌ها. .... آثار به جا مانده از اين ناحيه حداقل به هزاره پانزدهم پيش از ميلاد برميگردد. ...... را هم از همین کتابفروشی***دم دوهزار و پانصد تومان که آن وقت ها نسبتاگران بود.
 • کیلویی | داورنیوز

  basijtabari-rzb.web.davernews.in/list/کیلویی-3.html
  این توانمندی را بشناسیم، تردیدی نیست که می‌توانیم از این ثروت بیکران که ... قرقره 80 کيلويي روکار محصولی جدید از گروه صنعتی تهران یراق با یکسال ..... حک شدن نام مبارک محمد در چشم یک کودک عکس و مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و ...کودک 18 .... زعفران کيلويي 2 میلیون‌تومان گران‌ شدwww.bibaknews.com/497628/.
 • داستان تصویری لز وترجمه فارسی - صفحه اصلی - مطلب کده

  shadmanemahd79-sky.9089.org/.../داستان%20تصویری%20لز%20وتر...
  گران‌ترین جایزه ادبی انقلاب برگزیدگان خود را معرفی خواهد كرد ... همین جا میخوام از آنیتا ، گرگی ، نهال ، کاترین ، نانا ، جاسمین ، فائزه ، مریم ، سپتا ... فروش آپارتمان 175 متر تهران نیاوران ..... شهدا به خاطر خدا جنگیدند نه به خاطر حفظ یک وجب خاک وطن! .... کمک یک میلیارد و 700 میلیون تومانی مردم لرستان به بازسازی عتبات عالیات · دانلود ...
 • ایران سرزمین اسرار و ناشناخته ها - پاسخ کارشناسی سوالات

  dafayens.ir/cat-9.aspx?p=1
  ((ضمنادرهمینجااعلام می داریم که هیچگونه نمایندگی فروش درتهران وشهرستانهاجهت ... کتاب گنج نامه (تازه ترینکتاب منتشر شده دو جلد در یک کتاب) .... اند و رمز و رازهایی در سینه داشته اند که خود ارزشی بالغ بر چندین میلیون تومان دارد را ... ایا دوست دارید سنگین ترین طلسمات گنج ها را خودتان بشناسید و باطل کنید؟ ...... قبرستان خالد نبی:
 • اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار ...

  netct.in/more/2278354_24/اخبار-اخبار-اجتماعی-اخبار.html
  ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازگشت 500 زن زندانی به آغوش خانواده با یک میلیارد تومان .... افزایش ۲.۳ برابری آلودگی هوای تهران; 20 میلیون ایرانی گرفتار بازی‌های رایانه‌ای اند .... تأمین اجتماعی شاغلان کسب و کار خانگی; ارزان‌ترین و گران‌ترین تماس‌های موبایلی کدامند؟ ... طرح جیره‌بندی آب در برخی شهرها; کنار خیابان آشی می‌پزند با یک وجبآلودگی ...
 • ایران سرزمین اسرار و ناشناخته ها - پاسخ کارشناسی سوالات

  1irandafineh.blogfa.com/cat-9.aspx%7Bporsyar_end%7D
  ((ضمنادرهمینجااعلام می داریم که هیچگونه نمایندگی فروش درتهران وشهرستانهاجهت فروش کتاب ... کتاب گنج نامه (تازه ترین کتاب منتشر شده دو جلد در یک کتاب) ... ما در همین جا اعلام می کنیم تمامی مطالبی که در این سایت و در کتب منتشره گروه دفائن ارائه ..... دیده ایم علم ساختن روش طلسمات بوده که خود ارزشی بالغ بر چندین میلیون توماندارد.
 • کشـــــار بـالا

  iranimag.com/detail/1707605/article/6
  ۱ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - روزی سوراخ کوچکی در یک پیله ظاهر شد، شخصی نشست و ساعت‌ها تقلای پروانه ... چیزهایی که هیچ جا پیدا نمیشه ... سال بعد او به دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران رفت. ...... آیا میدانستید که طول قد هر انسان سالم برابر ۸ وجب دست خود اوست ؟ ... آیا میدانستید که گرانترین کفش دنیا ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است ؟
 • مثقال - آرشیو وبلاگ های فارسی

  ehsimi-ba.atrimblog.ir/tags/مثقال
  ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دل مادر،زبان نفهم ترین است. ... باتمان : 3 كیلو و 700 گرم مثقال : 5/4 گرم ( 220 مثقال=یك كیلوگرم) ... با دو مثقال وزن و نیم وجب قد به سان پادشاهان تنها با یک اشاره دستور میدن .... افت قیمت سکه به کمتر از 900 هزار تومان » سرویس: اقتصادی - صنعت، ... کرمانیه میره خونه اصفهانیه دزدی همه جا رو می گرده هیچی نمی بینه وقت ...
 • هوای تهران ناسالم است - مجله اینترنتی برترین ها

  www.bartarinha.ir/fa/list/20/54?page=1
  آقای قرائتی گفت حرفت حق است ولی هر حقی را باید هر جا گفت؟ ... به گنجینه‌ای مملو از شمش‌های طلا دست یافتند که ارزش‌شان حدود یک میلیون یورو است. ... آیت‌الله آملی لاریجانی گفت: یک آقایی ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان معوقه دارد و بدون نظارت کافی ..... سایت «تریپ ادوایزر» در جدیدترین گزارش خود به معرفی گران‌ترین و ارزان‌ترین مقاصد ...
 • •• اخرین اخبار سينمايي ایــــــران ••(دانلود آنونس فیلم پر ...

  dvb62.com/archive/index.php/t-462213-p-3.html?COLLCC...
  «رالی ایرانی» شامل لوکیشن‌ بزرگی است که از تهران شروع شده و تا نقاط دیگر ایران ..... به گزارش شبکه ایران اجرای جلوه های ویژه بصری «چ» تازه ترین فیلم سینمایی ..... طبق آمار افراد سینمارو ما الان بین 6 تا 9 میلیون است،یک چیزی نزدیک به ده درصد. ...... بعد از پروژه «لاله» با بودجه‌ حدود 8 میلیارد تومانی که حرف و حدیث‌هایی را به همراه ...
 • مطلب دونی - معادلات حل نشده خیام!/ غیرت هسته‌ای و سیاست ...

  lofty.ir/.../معادلات-حل-نشده-خیام-غیرت-هسته‌ای-و-سیاست-خارجی-غیرایدئولو...
  ۲۱ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عجیب ترین حکم‌های دادگاه در جهان! ... یک واحد صنعتی خواستار خرید استقلال شد/جلسه مشترک با ... نظارت‌ها · کشف نارنگی 16هزار تومانی در بازار تهران/ فروشنده به تعزیرات احضار شد .... معرفی سه خودروی زیر ۲۵ میلیون تومان به عنوان بی‌کیفیت‌ترین ... سرپرست نایب رییسی اول فدراسیون فوتبال را بیشتربشناسید ...
 • بخوانید - بیا کلیک

  sasatel-ebad.bia2click.ir/tags/بخوانید.html
  اگر از چراغ های چشمك زن و صدای بوق و زنگ های دیجیتالی خسته شده اید یك كتاب بخوانيد. وقتی یك كتاب خوب برای خواندن پیدا كنید، خود را غرق در مطالعه خواهید یافت و ... نيم وجب قد و هيكل .... اقای یوسفی فرمودند طولانیترین راه ها با اولین قدم آغاز می شود ... خط قرمزها را بشناسید و به آن نزدیک نشوید ، قرمز که سهلست خط صورتی کم رنگ هم ...
 • پیدا کردن آدرس با داشتن شماره تلفن ثابت - نامی نیوز

  naminews.ir/p/5197f8e0e56ee416a9aa791fa6bbb03603
  تایید خاطره اخیر هاشمی توسط یکی از شاگردان امام(ره) خودرو چقدر گران می شود؟ ... تصاویر جنایت جدید داعش در یمن/تصاویر۱۸+ ۲۷ هزار سیم کارت به نام یک نفر معمای ربودن ... سپس به سایت map.tehran.ir رفته و آدرس دقیق مکان را با استفاده از منوی ..... همه يه وجب قبره كه توى همون يه وجب ميخوابن نه تهران و امكاناتش و دهات رو توى قبر با خود ...
 • پاتوق‌ های مخوف تهران

  www.ircounseling.ir/news/item/69086/پاتوق‌-های-مخوف-تهران
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مددکاران جمعیت تولد دوباره جلوتر از ما سرخم می کنند و می خزند توی یک ... قد راست می کنم، رسیده ام به قلب ماجرا، به نهانی ترین بخش زندگی ... بار هزاران تن سیمان و میلگرد، جایی یادآور قبر، وسیع اما کم ارتفاع. ... معتادانی دست نیافتنی که چند وجب با آنها فاصله دارم و به من اعتماد کرده ..... بلیت اتوبوس‌ و متروگران شد.
 • اخبار,اخبار اجتماعی، اخبار ... - خبر، سرگرمی، زناشویی، مد ...

  netall.ir/article/5909359_9/اخبار-اخبار-اجتماعی-اخبار.html
  ۶ روز پیش - اخطار زیست محیطی به ۸ بیمارستان تهران; نمایش یک تار موی منتسب به پیامبر ..... شاغلان کسب و کار خانگی; ارزان‌ترین و گران‌ترین تماس‌های موبایلی کدامند؟ ... طرح جیره‌بندی آب در برخی شهرها; کنار خیابان آشی می‌پزند با یک وجب آلودگی ... ترک‌های تونل توحید در شورای شهر; ماجرای نسخه های ۶۰۰ میلیون تومانی چیست؟
 • تکست - نقشه سایت - تکناز ،دیدنی ها

  www.textarchive.net/archive/1fp58nlolo4
  + عکس اخراج مرد قبر کن به خاطر رضایت از کار !+ عکس ..... آشنایی با برخی خدمات عجیب دامادی توسط آرایشگرها در تهران ..... پدر باستان شناسی ایران را بشناسید + عکس ...... اجاره یک شب این ماشین 8 میلیون تومانهست ! ..... گران ترین مجریان تلویزیون با دستمزدهای میلیونی + عکس ...... چین در سال 700 میلیون تلفن همراه تولید می کند
 • قلیان منبت | جستجو | دانلود اهنگ - اخبار 3

  akhbar3.com/list/قلیان+منبت.html
  مدل سرویس خواب کد 700 یکی از مدلهای سرویس خواب منبتی مبل محمدی می باشد ک داری منبت ... کد 700 را نام برد ک با کلیه مبلهای ما ست می شوند این تخت از چوب راش درجه یک می باشد . .... گران ترین سر قفلی های تهرانمتعلق به چه کسانی است؟ ... تاریك شدن هوا بساط عرضه قليان راه می‌اندازد، پاتوق خود را به ۳۰۰ میلیون تومان هم واگذار نمی‌كند.
 • پارس بلاگز منفجر - S2a.Ir

  s2a.ir/tag/منفجر.html
  می‌گوید: «تهران دارد منفجر می‌شود، چقدر همه چیز گران شده. چقدر هوا آلوده ...... ظاهرا در آن زمان گفته بودی که می خواهی در این فصل یک میلیون تومان از فوتبال درآمد***ب کنی؟
 • لينك بعدي - اخبار ایران و جهان

  ordo.ir/?p=140736
  ۱۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مسن ترین و جوان ترین اعضای هرکدام از نهادها چه کسانی هستند؟ ... جریمه ۷ میلیون دلارییک شرکت مهم تجارت الکترونیکی به خاطر نقض .... کشف نارنگی 16هزار تومانی در بازار تهران/ فروشنده به تعزیرات احضار شد .... سرپرست نایب رییسی اول فدراسیون فوتبال را بیشتر بشناسید ..... دهقان فداکار از قطار خاطرات جا ماند!
 • معماری و آشنایی با برج پیزا - ایتالیا - شرکت فراسازه گستر

  farasazeh.loxblog.com/posts/archive.php?pmonth=10&pyear=1393
  ۳۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - روش‌های بسیاری برای پا بر جا نگه‌داشتن برج پیشنهاد شده که از آن جمله می‌توان به .... سنگقبر بونانو پیزانو در سال 1820 در پای این برج کشف شد. .... ۱۱ برج کج جهان را بشناسید! .... در شرایط حاضر شرکت سرمایه گذاری سپهر تهران بالغ بر یک میلیون متر مربع ..... عمده ترین عوامل مؤثر در نورگیری ساختمان عبارتند از :.
 • عاملان تخریب ۱۴ خودرو در مشهد دستگیر شدند/2نفر از اوباش ...

  gigadownload.org/.../عاملان-تخریب-۱۴-خودرو-در-مشهد-دستگیر-شدند-2نف...
  یک واحد صنعتی خواستار خرید استقلال شد/جلسه مشترک با فتح‌الله‌زاده · درآمد ۱۷ .... معرفی سه خودروی زیر ۲۵میلیون تومان به عنوان بی‌کیفیت‌ترین خودروهای داخلی .... آسمان تهران فردا می‌بارد/ شدت بارندگی‌ها امشب در لرستان، ایلام، کرمانشاه و همدان ..... با 700 ماهواره می‌خواهد به همه دنیا اینترنت رایگان بدهد / رقیب جدید فیس بوک و گوگل ...
 • ویژه

  50-40.cloudsite.ir/wp/category/ویژه/
  اگر تصور می‌کنید گران‌ترین گوشی موبایل موجود در بازار ایران مربوط به برند آیفون است، ... شهر تهران پس از سال‌ها ادعاي برخي نهادهاي تحقيقاتي، بالاخره به بسته كامل .... برخی بازنشستگان که دریافتی آنها زیر یک میلیون تومان است، اعلام می‌کنند ...... جمله ای که حداقل یکبار شنیده ایم، آخرش همه در یک وجب جا می‌خوابیم اما این یک وجب ...
 • از حبیب تا محبوب: صفحه اصلی

  habibtm.net/news.php?extend.400
  رسول خدا (ص) شخصا درون قبر رفت ، سپس خدیجه را در خاک نهاد وآنگاه سنگ لحد را در ..... بر خلاف برنامه، اول با فتنه گران در یک سفارت خارجی دیدار کرد و به آنها جایزه داد و ..... سخن در مذمت و نکوهش مذهب تشيع بود، تا به اين جا کشيد که قاضي‌القضات گفت: (از ...... زندان گرفتم که تقاضای تجدید نظر دادم و در پایان یک میلیون تومانجریمه شدم.
 • ناهمتا 93

  nahamta.ir/tag/93.html
  وی ادامه دارد: بودجه شهرستان تهران در سال 93 حدود 35 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که تا ..... چهارشنبه آخر سال در گلستان با کم ترین حادثه سپری شد در حالی که در روزهای ..... هر روز صبح خراسان شمالي به سلام شما آمد و تلاش جمعي شما و خبرنگاران يک جا تقديم شد. ...... مزار مادربزرگ و پدر بزرگم به اندازه سه تا چهارتا قبر با هم فاصله داره.
 • ایران سرزمین تاریخی دفینه و آثارها - علائم و آثار سنگ نگاره ها

  benabnews.ir/detail/1369908/article/2
  ((ضمنادرهمینجااعلام می داریم که هیچگونه نمایندگی فروش درتهران وشهرستانهاجهت فروش ... کتاب گنج نامه (تازهترین کتاب منتشر شده دو جلد در یک کتاب) .... ما در همین جا اعلام می کنیم تمامی مطالبی که در این سایت و در کتب منتشره گروه ..... ایا دوست دارید چندین میلیون تومان پول در جیبتان بماند والکی به رمالان و شیادان و کلاهبرداران ندهید؟
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 32
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 30
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 90
 • بازدید ماه : 255
 • بازدید سال : 255
 • بازدید کلی : 23,578